HASTA ZİYARET SAATLERİ
01 Ekim 2020


Sağlık Bakanlığımızın yayımladığı genelge uyarınca hastanemizde uygulanacak yeni hasta ziyareti kuralları aşağıdaki gibi düzenlenmiştir. (Covit-19 Sürecinde)

Hastalarımızın sağlığını korumak amacıyla alınan önlemler konusundaki hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

Hastalarımızın ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacıyla sadece bir kişinin ziyaretine izin verilecektir.

Yoğun Bakım ve Palyatif Bakım Servislerimizde yatarak tedavi gören hastalarımız ziyaret edilmeyecektir. Hastalarımız hakkında ilgili klinikten bilgi telefon ile alınabilecektir.

Tıbbi gereklilik dışında hiçbir şekilde hasta refakatine müsaade edilmeyecektir.







Siz Değerli Hastalarımıza ve Yakınlarına Daha Kaliteli Hizmet Verebilmek İçin;

Hastanemizde hasta ziyaretleri, hafta içi 13:30-14:30 ve 17:30-18:30, Cumartesi,Pazar 13.30-14.30 saatleri arasındadır. ( Yoğun Bakım Servisleri hariç) Bu saatler dışında hastalarımızın tedavi süreci olumsuz etkileneceğinden ziyaret için ısrar edilmemesi, Hastanemiz içerisinde hastalarımızın sağlığı için sigara içilmemesi, Hastalarımızın sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek (Enfeksiyon) yiyecek, içecek, canlı ya da cansız çiçeklerin getirilmemesi, Tedavi Sürecini olumsuz etkileyecek davranışlardan kaçınılması, özellikle çocukların hasta ziyaretlerine getirilmemesi, Yatan hastalarımızın yakınlarına daha kolay ulaşılabilmesi için verilen telefon numaralarının ulaşılabilir olması, mümkünse birden fazla telefon numarası verilmesi, Hastanın yüksek yararı açısından tedavi sürecinin her aşamasında sağlık çalışanları ile iletişim halinde olarak tedavi ekibine yardımcı olunması gerekmektedir. Amacımız hastanemizdeki hizmet kalitesini arttırmaktır. Bu nedenle yukarıda belirtilen hastane kurallarına uyduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz. Sağlıklı Günler Dileriz.