ALINAN ÖDÜLLERİMİZ
05 Mart 2024Novartis tarafından düzenlenen 2008 yılı bilimsel araştırmaları ve projeleri destekleme yarışmasında Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Nöroloji Klinik Şefi Doç. Dr. Selçuk ÇOMOĞLU ve arkadaşlarınca hazırlanan proje ödül aldı. Ankara Üniversitesi   Eczacılık Fakültesi Farmasotik Teknoloji ve Haccettepe Üniversitesi Kimya Bölümüyle ortaklaşa hazırlanan projede ‘Hızlı çözünen diklofenak potasyum tabletlerinin formülasyonu, in-vitro değerlendirilmesi ve klinikte migren hastalarına uygulanması’ amaçlanmıştır. Bu projede yer alan kişiler;

Doç. Dr. Selçuk ÇOMOĞLU
Dr. Tansel ÇOMOĞLU
Prof. Dr. Nursabah BAŞCI
Kimyager Ayşegül DOĞAN

 
 

SCHERİNG PLOUGH 3.GELENEKSEL ANESTEZİ ÖDÜLLERİ


42. Ulusal Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kongresi’nde 29 Ekim-01 Kasım 2008 Tarihleri arasında Antalya’da yapılan Schering Plough 3.Geleneksel Anestezi ödülleri yarışmasında Klinik Çalışma-Sözlü Sunu dalında Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2.Anestezi ve Reanimasyon kliniği adına katılan çalışma birincilikle ödüllendirilmiştir….

2. Anestezi ve Reanimasyon Klinik Şefi Doç. Dr. Onur ÖZLÜ ve emeği geçenleri kutlarız…

 
 

Doç. Dr. M. Fikret ERGÜNGÖR’ün ÜSTÜN HİZMET ÖDÜLÜ


Hastanemiz Nöroşirurji Kliniğinden Doç. Dr. M. Fikret ERGÜNGÖR SİNİR SİSTEMİ CERRAHİSİ DERNEĞİ tarafından layık görüldüğü üstün Hizmet Ödülü’nü, 07-10 Kasım 2008 tarihleri arasında gerçekleştirilen yıllık 4. kongresinde,  almıştır. Hocamızı bu başarılarından ötürü tebrik eder başarı ve hizmetlerinin devamını dileriz.

 
 

Eğitimde Yeni AnlayışEnfeksiyon Kontrol Komitesi Hemşiremiz Ganime GEZER Alanında Türkiye Birincisi Olmuştur. Kutluyoruz…

 
 

35+B Kategorisinde Tekler Birincisi


Hastanemiz Genel Cerrahi Kliniğinden Doç. Dr. Hülagü KARGICI Ankara Üniversitesi’nin Düzenlediği Ankara’daki Üniversiteler Öğretim Üyeleri Sonbahar Tenis Turnuvasında Birinci Olmuştur.Ayrıca Dr. Hülagü KARGICI Bu Sonbahar iki Ayrı Turnuvada da Yarı Finale Çıkma Başarısı Göstermiştir.