Hastane Telefon Rehberi
30 Haziran 2022

DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

TELEFON REHBERİ

BÖLÜM BİRİM ADI

PERSONEL ADI-SOYADI

DAHİLİ TELEFON NUMARASI

SANTRAL

 

0(312) 596 20 00

SANTRAL SORUMLUSU

 

2006

ANONS

 

2200

BAŞHEKİMLİK

Başhekim

Burhan Kurtuluş

 

Başhekim Sekreterliği

Burcu Kara

2011

Başhekim Sekreterliği

Nesibe Bağdadioğlu

2010

Sekreter

Derya Uğurer

2097

Müdür Sekreterliği

Tuğba Güzel

2039

Müdür Sekreterliği

Hatice Hakcı

2060

Baştabip Yardımcısı

Dr. M. Fikret Serin

2031-2075

Baştabip Yardımcısı

Dr. Hidayet Çınar

2097-2030

Baştabip Yardımcısı

Uzm.Dr. Ali Yalçındağ

2097-2446

Baştabip Yardımcısı

Doç.Dr. Hasan Ali Durmaz

2611

Baştabip Yardımcısı

Dr. Feyzi Lütfi Azizoğlu

1112

Baştabiplik Danışma

 

3170

Baştabiplik Çay Ocağı

 

2027

Hasköy Sorumlusu

Dr. Mustafa Bolkan

501

Şentepe Sorumlusu

Uzm. Dr. Ali İhsan Sayıcı

115

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

İsa Kayhan

2060

İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı

Oğuzhan Kayıhan

2067

İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı

Selçuk Acar

2073

İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı

Levent Güler

2017-2891

Destek ve Kalite Müdürü

Orhan Pehlevan

2060

Destek ve Kalite Müdür Yardımcısı

Serpil Güneş

2833

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Zeynep Yılmaz

2075

Sağlık Bkm. Hzm. Müdür Yrd.

Esra Engin

2035

EĞİTİM HEMŞİRELİĞİ

Eğitim hemşireliği

Fatma Çakır

2212

Eğitim hemşireliği

Ümran Çelik Barmakcı

2212

Eğitim hemşireliği

Betül Akyürek

2152

Eğitim hemşireliği

Samet Doyğacı

2152

EĞİTİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Eğitim Koordinatörlüğü

Fatma Erduran

2026

Eğitim Koordinatörlüğü

Tuğba Kaya

2026

HİZMET KOORDİNATÖRLÜKLERİ

 

 

Sosyal hizmet koordinatörü

Ahmet Başoğlu

3050

F Blok koordinatörü

Zeynep hanım

2072

Nöbetçi Memurluk

CEP: 0551 254 43 30

2500

Nöbetçi Şef

CEP: 0549 793 43 51

2425

Süpervizör Odası

CEP: 0507 616 77 68

2450

NÖBETÇİ TEKNİSYEN

CEP: 0507 616 77 02

2700

MAVİ KOD DR.

 

2222

BEYAZ KOD GÜVENLİK

 

1111

PEMBE KOD

 

3333

PERSONEL BİRİMİ

Birim Sorumlusu

Sultan Yılmaz

2846

Özlük/Başlayış/Ayrılış işlemleri/ÇKYS/EKİP

Aslı Çelik -Zeynep Yıldırım

2837

Asistan Eğitimi-Rotasyon

Gülay Özkara

2186

Terfi ve SGK - Emeklilik İşleri

Samiye Avcı

2849

Ücretsiz İzin - Komisyon İşleri

Gülkan Yüzer

2849

Hekim - Personel Nöbet Listesi

Ahmet Cıplak

3112

Hemşire Çalışma Programı

Salih Erol

3185

Tamim-aday memur-yazışma

Mualla Kavlak

3149

Kimlik Kartı İşlemleri - Nöbet işlemleri

Emine Şanlı

3112

İzin İşlemleri

Mehmet Salih Çeter-Asiye Erdem

3113

MHRS -Çalışma Programı

Gülşen Kuru

2848

Başlayış /Ayrılış işlemleri/ ÇKYS/EKİP

Gülbahar Polat

3111

P D C

Ali Küçükoğlu

3111

Evrak Dağıtım ve Takip

Cafer Yıldız -- Burak Çeken

3115

Evrak Dağıtım ve Takip

Yücel Çukurgöynük

3115

Personel Arşivi

Yalçın Güvenç

2149

Evrak Servisi Sorumlusu

Osman Türker

2100

Evrak –Posta

İsa Sivri

2101

 

 

 

Sürekli İşçi Personel İşlemleri

Sevilay Utlu

3137

Sürekli İşçi Personel İşlemleri

Serap Güven

3040

Sürekli İşçi Personel Sorumlusu

Aysel Ateş

2324

 

 

 

Disiplin Birimi

Nafiz Demirci-Mehmet Deniz

2068

 

 

 

Hukuk Birimi

Hülya Bala - Abdulkadir Danacı

2065

İş Güvenliği Uzmanlığı

Hakan Ercan - Berna Candar

2218

İş Sağlığı Muayene Sekreterliği

Gizem Altun

2429

Eğitim Görevlileri Sekreterliği

Seçil Yılmaz

2881

Sivil Savunma

Göknur Döğer - Halit Dursun

2217

MAAŞ TAHAKKUK

Maaş Tahakkuk Sorumlusu

Ferhat Karakaya

3000

657 Maaş-Fiili Hizmet

Mehmet Sevinç

3000

657 Maaş

Ali Arslan

3000

657 Maaş

Ümmühan Göktan

3000

Sabit ve Denge Tazminatı

Aysuhan Karaca

3000

İşçi ve 4b Maaşları/DSS

Türker Yangırlıer

2982

İşçi ve 4b Maaşları/DSS

Vahide Nemli

2982

Nöbet/Yolluk

Duygu Yankı

2982

Stajyer Maaşı ve İcralar

Emel Yanç

3117

Sürekli İşçi Maaşlar / Sendika

Emre Ergin

3118

Sürekli İşçi Maaşlar

Ufuk Şahin

3117

Sürekli İşçi Maaşlar

Sevgi Akgün

3117

Mali Sigorta

Muradiye Kayıkçı

3118

Evrak İmza Takibi

Hüseyin Demirel

3117

Evrak İmza Takibi

Erhan Koçakçı

3118

SAĞLIK TURİZMİ BİRİMİ

 

 

Sağlık Turizmi Koordinatörü

Zehra Çetinkaya

3018

Birim Personeli

Nuran Torun

3018

Tercüman

Mehmet Osman Sağıt

3027

 

 

 

Hastalık Yazışma Birimi

Kemal Ulutaş

3105

Adli Yazışma Birimi

Ahmet Akman

2759

Arşiv Ön İşlemleri

Meryem Aydoğdu

2013

SOSYAL DESTEK BİRİMLERİ

 

 

Hasta Hakları Birimi

 

3109-2447

Sosyal Hizmet Birimi

 

3108

Çalışan Hakları Birimi

 

3108

Manevi Destek Birimi

Murat Aslan

2090

Yabancı Hasta Koordinatörü

Tercüman 0 530 711 71 18

3018

DİYETİSYENLİK ve MUTFAK

 

 

Sorumlu Diyetisyen

 

3179

Mutfak

 

3175

Mutfak Diyetisyen

 

3177

Diyet Polikliniği

 

3099-3038

İaşe Memurluğu

 

3180

Mutfak Firma

 

3178

Mutfak Hakediş

 

2769

K Blok Diyetisyen

 

2337

KANTİN VE BÜFELER

 

 

Acil Kantin

 

3165-66

Cafe Mutfak

 

3169

D Blok Kantin

 

3167

DİĞER İDARİ VE HİZMET BİRİMLERİ

Poliklinik/Klinik İdari ve Onay İşlemleri

Emrullah Alpay Regayip Kılıç

2283-2282-3030

Bilgi İşlem Personeli Şefliği

 

3172

Yönlendirme Şefliği

 

3172-3173-2460

Polikinlik kan alma

 

3060

Polikinlik Danışma

 

3027

Polikinlik Röntgen Sekreterlik

 

3077

Organ Bağış Birimi

 

3153

Organ Nakli Hazırlık Poliklinik

 

2190

TİG /Klinik Kodlama Birimi

Nimet Delen özge Öztekin

2234

İstatistik

 

2166-2216

Performans Birimi

 

3146

Kütüphane

 

3147

Nütrisyon Destek Ünitesi

 

3154

Ar-Ge ve Proje Birimi

Hatice Gökmen, Gözde Derin Ulaşan

1189

İŞ Güvenliği Uzmanı

 

2218

Sivil Savunma

 

3152

Berber Mehmet Baba

542 764 33 91

3155

Berber Ferhat Demirel

536 359 18 61

 

Çamaşırhane

 

3156

Terzihane

 

3160

Morg

 

3158

Şoförler Odası

 

3159

Sürveyans Birimi

 

2148

Kalite Birimi

 

2146-2147

Temizlik Şefleri

 

3176

Temizlik Malzeme Depo

 

3128

Çevre Atık Yönetim Birimi

Gülten Yıldız

2825

Tıbbı atık depo dinlenme odası

 

2704

GÜVENLİK BİRİMİ

Kamera Odası

 

3200

Başhekimlik Güvenlik

 

3170

D Blok Güvenlik

 

3162

F Blok Güvenlik

 

3163

Güvenlik Müdürü

 

3200

Güvenlik şefi

 

3200

BEYAZ KOD güvenlik

 

1111

Ağ-Sistem Yöneticisi

 

2019

BİLGİ SİSTEMLERİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Bilgisayar Mühendisi

Fethi Ahmet Özdemir

2713

Yazılım-HBYS

 

2762-2760

EBYS-E POSTA

Fatih Yeşiltaş

2590

Donanım

 

2702-2764

Fotoğraf – Konferans Salonu
Web Sayfası – Sosyal Medya

Musa Demirci

3157

Ağ-Sistem Yöneticisi

Yakup Mert

2019

MHRS

 

3172

MÜHENDİSLİK/ TEKNİK SERVİS

Hastane Baş Mühendisi

Hasan Çakır

2735-2734-2736

Hastane Mühendisi

Mehmet Ali Demir

1145

Biyomedikal Mühendisi

Burcu Demir

2708

Teknik Servis sorumlusu

 

2737

Teknik Sorumlu Yrd.

Fatih Kızılkaya

2738

Teknik Sorumlu Yrd.

Boya Badana İnşaat Kayar Kapı teknisyen Amiri
Ercan Küyük

2739

Teknik Sorumlu Yrd.

Klima, Soğutma Ve Medikal Gaz Teknisyen Amiri
Altan Sulkalar

2746

Yazı İşleri

Özkan Yılmaz
Hakan Üzümcü

2740

Teknik Servis Muayene Birimi

Alaattin Özdemir

2741

Nöbetçi Teknisyen

CEP: 0507 616 77 02

2700

Elektrik Teknisyeni

 

2743

Isı Merkezi ve Sıhhi Tesisat

 

2744

Jeneratör Dairesi

 

2745

Klima Santrali

 

2223

Asansör Teknisyeni

 

2732

Metal Atölyesi

 

2748

Mobilya Dekorasyon

 

2747

Seramik Cam Atölyesi

 

2749

Sıhhi Tesisat Atölyesi

 

2751

Telefon Teknisyeni

Hüseyin Yavuz

544 9663199-2750

Telefon Teknisyeni firma

 

0532 570 39 12

TELEVİZYON TAMİR

Volkan

539 320 38 69

TEKNİSYEN

Atilla

545 713 66 90

Biyomedikal Laboratuarı

 

2707

Biyomedikal Atölyesi

Selim Avcı-Seher Kurt

2752-2753

Biyomedikal Demirbaş Depo

Caner Kılıç-Necla Olğun

2121

Biyomedikal Tüketim Depo

Özkan Kürkçüoğlu

2626

Tüp Merkezi

 

2754

Teknik Depo

 

3127

Mevki Ek Bina Teknisyen Odası

Sait Yağar

1008

ECZANE- TIBBİ SARF

Baş Eczacı

Hurşide Gürel

2040

Servis Eczanesi

 

2041-2042

Servis Eczanesi

 

2043-2059

Acil Eczanesi

 

2044

Depo İlaç Bölümü -İlaç ONAY

Hurşide Gürel

2054

Depo İlaç Bölümü -İlaç ONAY

Bahar Aygen

2050

İlaç Depo

 

2051

Tıbbi Sarf Bölümü

Turgay Arık-Dilek Bılginan

2052

Tıbbi Sarf Bölümü

Melda Günaydın

2053

Tıbbi Sarf Bölümü Deposu

İbrahim Acar-Selman Sayar

2045

Hasta başı İlaç Hazırlama

Eczane Sekreterliği

2058

Medikal Depo

 

2055

Eczane Sekreterliği

 

2048

Serum deposu

 

3156

Muayene Komisyonu

 

3122-2972

Ecza depoları muhasebesi

 

3135

AYNİYAT VE DEPOLAR

Biyomedikal demirbaş depo

Necla Olgun-Caner Kılıç

2121

Cerrahi Alet Depo

 

3124

Teknik Depo

 

3127

Temizlik Malzeme Depo

 

3128

Kırtasiye ve Tekstil Ambarı

VahapGöktan

3188

Büro ayniyat

 

2652

Biyomedikal Tüketim Depo Sorumlusu

ÖzkanKürkçüoğlu

2626

Biyomedikal Depo Sekreter

 

2627

Biyomedikal Tıbbi Cihaz(demirbaş)

Hüseyin Engür

1501

Medikal Depo

 

2055

Tıbbi Sarf Bölümü Deposu

İbrahim Acar-Selman Sayar

2045

Biyomedikal demirbaş depo

Necla Olgun-Caner Kılıç

2121

Serum deposu

 

3156

Depo İlaç Bölümü -İlaç ONAY

Hurşide Gürel

2054

Depo İlaç Bölümü -İlaç ONAY

Bahar Aygen

2050

İlaç Depo

 

2051

Kit Deposu

Zülfikar İloğlu-Egemen Prim

2651

Muayene Komisyonu

 

3122-2972

SATINALMA

Birim Sorumlusu

Fatma Özalp

3004/2881

Açık İhale

Nadir Dinçer- Betül Balcı

2396

Sözleşme

Fırat Gencer-Saime Karaman

2921

Yaklaşık Maliyet

Ekrem Duman

3004

Ekap

Zeynep Yeşiltaş-Gül Çinar

2275

Talep Öninceleme

Uğur Kocabay-Mehmet Topaktaş

3148

Doğrudan Temin

Alper Güreşir-İdris Dilsiz

2786

Teknik Doğrudan Temin

Dilek Oruç-Doğan Kuş

2284

Hastabaşı

Sinan Akçay-Mehmet Eren

3074

Hastabaşı

Tülay Karabakan-Funda Atabay

2859

İhale Odası Fotokopi

İbrahim Sapan

3133

 

Maliyet Analiz

Menşure Şeker, Nermin Şahinbaş

1411

FATURA SERVİSİ

Fatura Servis Sorumlusu

Uğur Hoşafçı

1424

Yatan Fatura

Songül Kaderoğlu

1417

Manuel Fatura

Mustafa Tuzlupınar

1100

Yatan Fatura

Veysel Ersoy

1100

Yatan Fatura

Ümit Yaradılmış

1416

Yatan Fatura

Meltem Haliloğlu

1418

Yatan Fatura

Dudu Derinçay

1418

Ayaktan Fatura

Türkan Özmısır

1431

Ayaktan Fatura

Burçin Canbal

1415

Ayaktan Fatura

Kezban Çınar

1422

Ayaktan Fatura

Soner Üldes

1423

GELİR TAKİP BİRİMİ

Birim Sorumlusu

Oğuzhan Ayas

1500

Gelir Takip

Murat Özmen, İdal Çankaya

1500

Gelir Takip

Zekeriya Bocutcu

1500

Gelir Takip

Nesrin Kaşıkcı, Tuncay Işık

1500

Merkez Vezne

Aslı Yılmaz

2851

Merkez Vezne

Elmaz Özdemir

2851

Mevkii Vezne

Kadir Açıkgöz

1510

LABORATUVARLAR

 

TIBBİ BİYOKİMYA LABORATUVARI

Eğitim Sorumlusu / İdari Sorumlusu

Doç. Dr. Fatma UÇAR

2398

Başhekim Yardımcısı

Uzm. Dr. Ali YALÇINDAĞ

2446

Başasistan

Doç.Dr. Gülfer ÖZTÜRK

2445

Başasistan

Doç. Dr. Arzu KÖSEM

2654

Başasistan

Uzm.Dr. Semra Işıkoğlu HATIL

2654

Uzman Doktor odası

Uzm.Dr. Lütfüye Tuba HANCI

2655

Uzman Doktor odası

Uzm. Dr. Ayşe Arzu EREN

2440

Uzman Doktor odası

Uzm. Dr. Şeyda ÖZDEMİR

2653

Uzman Doktor odası

Uzm.Dr. Emine Banu AKAY

2442

Asistan Doktor Odası

 

2654

Biyokimya Teknisyen Sorumlusu

Lab. Şaban Gökgül

2490

Acil Teknisyen Sorumlusu

Lab. Menderes Erdoğan

2657

Acil Biyokimya

 

3145

Sekreterlik

 

2659

MİKROBİYOLOJİ LABORATUAR

Eğitim ve İdari Sorumlusu

Doç.Dr. Ümmügül B. Erdem

 

Eğitim görevlisi

Uzm.Dr. Mustafa Çağatay

2670

Eğitim görevlisi

Doç.Dr. Ümmügül B. Erdem

2670

Uzman Doktor odası

Uzm.Dr.Nesrin Ceryan

2671

Uzman Doktor odası

Uzm.Dr.Zübeyde Lale

2671

Uzman Doktor odası

Uzm.Dr.Zeynep Dansuk

2671

Uzman Doktor odası

Uzm.Dr.Oğuz Alp Gürbüz

2671

Asistan Doktor Odası

 

2674

Mikrobiyoloji Kalite

 

2684

Seriloji

 

2677

İmmünoloji

 

2678

Kültür

 

2679

Eliza

 

2680

Sekreter

 

2676

PATOLOJİ LABORATUVARI

İdari Sorumlusu / Eğitim Sorumlusu

Doç.Dr. Ünsal Han

2691

Eğitim Görevlisi Prof. Dr. Murat Alper 2690

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Ata Türker Arıkök

2693

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr Evrim Önder

2693

Başasistan

Uzm.Dr. Sehbal Arslankoz

2694

Başasistan

Uzm.Dr. Aysun Gökce

2694

Başasistan

Uzm.Dr. Ayşegül Adabağ

2692

Uzman Doktor odası

Uzm.Dr.Demet Yılmazer

2692

Uzman Doktor odası

Uzm.Dr.Tuğba Taşkın Türkmenoğlu

2714

Uzman Doktor odası

Uzm.Dr.Eşref Demir

2693

Asistan Doktor Odası

 

2712

Mikroskop Odası

 

2714

Birim Sorumlusu

Uzm.Dr.Biyolog Çiğdem Ekin

2673

Laboratuvar

 

2695

Rapor Sekreterliği

 

2696

Kayıt Sekreterliği

 

2716

KAN BANKASI

Kan Merkezi Sorumlusu

Uzman Dr. Nigar Ertuğrul

2720

CROSS Odası

 

2723

Sekreter

Halime Aslan

2726

AFEREZ ÜNİTESİ

Aferez laboratuvar odası

 

2665

Aferez (KİT) Ünitesi

 

2650

Kök Hücre Labaratuarı

 

2665

İşlem odası

 

2650

RADYOLOJİ KLİNİĞİ

Eğitim ve İdari sorumlusu

Prof. Dr. Baki Hekimoğlu

2610

Başhekim Yardımcısı

Doç.Dr. Hasan Ali Durmaz

2611

DSA-Uzman Dr Odası

Doç.Dr. Onur Ergun

2619

DSA-Uzman Dr Odası

Uzm Dr.Erdem Birgi

2619

DSA-Uzman Dr Odası

Uzm Dr.Azad Hekimoğlu

2619

DSA-Biyopsi Odası

 

2613

Girişimsel –DSA Sekreterlik

 

2618

Asistan Doktor Odası

 

2614

Tomografi Rapor Odası D Blok

Doç.Dr. Yeliz Aktürk

2499

Başteknisyen

Seyit Ahmet Özeroğlu

2616

Sekreter (İVP) Skopi

 

2617

Acil USG Doktor

Uzm.Dr.Adil Cihat Kaynar

2476

Acil USG Doktor

Uzm.Dr. Engin Dinç

2476

Acil USG Sekreterlik

 

2480

Acil Tomografi Sekreterlik

 

2480

Acil tomografi Teknisyen

 

2478

Acil Tomografi Rapor Odası

Uzm.Dr.Nurcan Ertan

2479

Acil Tomografi Rapor Odası

Uzm.Dr.Esra Soyer Güldoğan

2479

Acil Rontgen- Ivp Çekim

 

2459

RADYOLOJİ GÖRÜNTÜLEME MERKEZİ

Tomografi Raporlama Odası

Hizmet Alım Bt. Sorumlusu

2638

Tomografi Rapor Odası

Doç.Dr. Serra Özbal

2643

Tomografi Rapor Odası

Uzm.Dr. İhsaniye Süer Doğan

2638

Tomografi Çekim Odası

 

2638

MR Çekim Odası

 

2646

MR Raporlama Odası

 

2609

Mr Rapor

Prof. Dr.Alper Dilli

2645

Mr Rapor

Prof. Dr. Ö.Meriç Tüzün

2634

Mamografi Çekim Odası

 

2641-2635

Meme Ünitesi Rapor 1

Uzm.Dr. Begüm Demirler

2640

Meme Ünitesi Rapor 2

Uzm.Dr. Nurcan Çetin

2640

Meme Ünitesi Rapor 2

 

2615

F Blok MR, Teknisyen

 

2805

F Blok MR. Sekreterlik

 

2804

F blok USG Randevu

 

2812

F Blok Usg Sekreterlik

Hizmet Alım Usg

2621

F Blok Doppler Usg

Prof.Dr. Işık Conkbayır

2642

F Blok Doppler Usg

Uzm.Dr. Esin Kurtuluş Öztürk

2642

F Blok Doppler Usg

Prof.Dr.Aydın Kurt

2642

Poliklinik Rontgen Sekreterlik

 

3077

Poliklinik Rontgen Çekim Odası

 

3070

Mevkii Radyoloji Sekreterlik

 

1132

Mevkii Rontgen

 

1830

Mevkii Mr Çekim Odası

 

1830

Mevkii Mr Raporlama Odası

 

1130

Mevki Mr Rapor Odası

Doç.Dr. Meltem Özdemir

1078

Mevki Mr Rapor Odası

Doç.Dr. Rasime Pelin Kavak

1078

Mevki Mr Rapor Odası

Doç.Dr.Hatice Kaplanoğlu

1078

Mevkii Ultrasonografi

Doç.Dr. Hatice Kaplanoğlu

1146-1021

K Blok MR Rapor Odası

Uzm.Dr. Tuba Akdağ

 

K Blok MR Rapor Odası

Doç.Dr. Aynur Turan

 

Mamografi KMD Sekreterlik

2636

Tomografi MR. Sekreterlik

2637

YOĞUN BAKIM KLİNİKLERİ

A D S Dahiliye izolasyon

 

2407

ADS Yoğun Bakım dahiliye

 

2408

Beyin cerrahi yoğun bakım

 

2601

Nöroloji Yoğun Bakım

 

2409

Covid Sekreterlik

Aydan Ak Şafak Can

2385

Hemşire Odası

Hatice Özkoçak

2385-2321

CerrahiYoğun Bakım

 

2602

Genel Cerrahi Yoğun bakım

 

2481

Ads yğun bakım Sekreter

 

2406

Reanimasyon Yoğun Bakım -1-

 

2604

Reanimasyon Yoğun Bakım -2-

 

2605

Reanimasyon Yoğun Bakım -3-

 

2606

Sekreter (Giriş)

 

2607

Yoğun Bakım Deposu

 

2687

Kalp Damar Yoğun Bakım

 

2507-2508

Kardiyoloji yoğun bakım

 

2935-2937-2934

Ortopedi ara yoğun bakım

2279

K B B ara yoğun Bakım

 

2420

Beyin cerrahi ara yoğun bakım

 

2437

Üroloji ara yoğun bakım

 

2203

REANİMASYON YOĞUN BAKIMLAR

Sekreterlik

 

2607

Reanimasyon(1)

 

2604

Reanimasyon(2)

 

2605

Reanimasyon(3)

 

2606

Cerrahi Y.B

 

2602

Sarf Depo

 

2687

K BLOK ANESTEZİ COVİD 1-2

Uzman Doktor Odası

 

3190

Asistan Doktor Odası

 

2648

Sorumlu Hemşire Odası

 

3164

K Blok Anestezi Covid 1 Yoğun Bakım

 

2201

K Blok Anestezi Covid 2 Yoğun Bakım

 

2141

Sekreterlik

 

2624

ACİL TIP KLİNİĞİ

Acil İdari ve Eğitim Sorumlusu

Doç. Dr.Gülşen Çığşar

2424

Acil Uzman Odası

Uzm. Dr.Nezih Kavak

2424

Acil Uzman Odası

Uzm. Dr.Umut Yücel Çavuş

2729

Acil Uzman Odası

Doç. Dr. Ömer Faruk Demir

2729

Acil Uzman Odası

Uzm. Dr.Kemal AYDIN

2729

Acil Uzman Odası

Uzm. Dr.Macit Aydın

2729

Acil Uzman Odası

Uzm. Dr.Selim Genç

3101

Acil Uzman Odası

Uzm. Dr.Süleyman Altun

2729

Acil Asistan odası

 

2356

Acil Danışma

 

2483

Acil Sekreterlik

Ayten Metin-Merve Erdoğan

2475

Acil Arşiv

 

2785

Hasta Bilgilendirme Odası

 

2785

Hasta Kayıt Kabul

 

2452

Acil Pol-1

 

2467

Acil Pol-2

 

2466

Acil travma polikinliği

 

2465

Acil Ortopedi ve Travma Pol.

 

2461

Acil Kan Alma enjeksiyon

 

2763

Acil EKG

 

2457

Acil Pansuman

 

2455

Yeşil Alan Poliklinik

 

2283

Acil Gözlem Odası-1

 

2468

Acil Gözlem Odası-2

 

2458

Acil Gözlem Odası-3

 

2469

İki buçuk servis yatış bekleyen

 

2631

Resüsitasyon

 

2470

Travma Gözlem

 

2462

Acil Röntgen

 

2455

Acil Ultrason

 

2476

Acil Tomografi

 

2478-79

Acil Eczane

 

2044

Acil biyokimya

 

2659-3145

Acil mikrobiyoloji

 

2676

Ağ Sistem Odası

 

2019

Polis

 

2600

Nöbetçi Memurluk

CEP: 0551 254 43 30

2500

Nöbetçi Şef

CEP: 0549 793 43 51

2425

Süpervizör Odası

CEP: 0507 616 77 68

2450

NÖBETÇİ TEKNİSYEN

CEP: 0507 616 77 02

2700

MAVİ KOD DR.

 

2222

BEYAZ KOD GÜVENLİK

 

1111

PEMBE KOD

 

3333

1. KAT AMELİYATHANE

İdari Sorumlu

Prof. Dr.Jülide Ergil

2520

Eğitim Görevlisi

Prof.Dr.Derya Özkan

 

Eğitim Görevlisi

Prof.Dr.Aslı Dönmez

2571

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Reyhan Polat

2864

Uzman Doktor Odası

 

2523-2233

Asistan Doktor Odası

 

2524

Sorumlu Hemşire

 

2525

Hemşire Odası

 

2527

Anestezi Teknisyen Odası

 

2528

Personel Dinlenme

 

2540

Ayılma

 

2539

Anestezi Poliklinik

 

3051

Sekreterlik

 

2526

2. KAT AMELİYATHANE

Uzman Doktor Odası

 

2553

Asistan

 

2554

Sorumlu Hemşire

 

2558

Hemşire Odası

 

2555

Eczane

 

2529

Sarf Depo

 

2567

Ayılma

 

2560

Personel Dinlenme

 

2568

Anestezi Teknisyen Odası

 

2557

Doç.Dr. Emine Arık

 

2550

Sekreterlik

 

2556

3. KAT AMELİYATHANE

Eğitim sorumlusu

Prof.Dr.M.Murat Sayın

2049

Eğitim Görevlisi

Prof.Dr.Demet Erol

2589

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Gözde Bumin Aydın

2589

Sorumlu Hemşire

 

2585

Sorumlu Anestezi Teknisyeni

 

2573

Personel Dinlenme

 

2587

Ayılma

 

2588

Sekreterlik

 

2586

KLİNİKLER

 

 

AİLE HEKİMLİĞİ KLİNİĞİ

Eğitim Sorumlusu

Doç.Dr.Cenk Aypak

3132

İdari Sorumlusu

Uzm.Dr.Zekai Uysal

3132

Eğitim Görevlisi

Prof.Dr.Süleyman Görpelioğlu

2033

Başasistan

Dr.Özlem Suvak

2949

Uzman Dr Odası

Dr.Murat Dicle

1805

Uzman Dr Odası

Dr.Canan Emiroğlu

1229

Uzman Dr Odası

Dr.Şenol Karadoğan

1229

Aile Hekimliği Merkez Plk 1

 

3021

Aile Hekimliği Merkez Plk 2

 

3041

Aile Hekimliği

BARKOD

2967

Aile Hekimliği Mevkii Plk

 

1030

ALGOLOJİ

Eğitim Görevlisi

Doç. Dr.Ömer Taylan Akkaya

2551

Uzman Doktor odası

Uzm.Dr.Hüseyin Alp Alptekin

2552

Hemşire Odası

 

2304

Sekreterlik

 

2306

BEYİN CERRAHİ

Eğitim Sorumlusu

Prof. Dr. H.Hayri Kertmen

2410

İdari Sorumlusu

Doç. Dr. Mehmet Erhan Türkoğlu

2410

Eğitim Görevlisi

Prof Dr. Abdurrahim Bakır

2410

Eğitim Görevlisi

Prof. Dr. Teoman Dönmez

2411

Eğitim Görevlisi

Prof.Dr. Behzat Rüçhan Ergun

2411

Başasistan

Doç. Dr.Hüseyin Bozkurt

2413

Eğitim Görevlisi

Prof.Dr. Rafet Özay

2412

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Erdal Reşit Yılmaz

2413

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Levent Gürses

2412

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Nezih Abdullah Oral

2411

Uzman Doktor Odası

Uzm. Dr.Ahmet Günaydın

2415

Eğitim Görevlisi

Doç. Dr.Habibullah Dolgun

2082

Uzman Doktor

Uzm.Dr. Mehmet Kalan

2413

Eğitim Görevlisi

Doç Dr. Ahmet Metin Şanlı

2415

Asistan Odası

 

2434

Hemşire Odası

 

2435

Yoğun Bakım Ünitesi(1.katta)

 

2601

Ara Yoğun Bakım PACO

 

2437

Koridor

 

2439

Sekreter

Mehtap Çelen Okuyucu

2436

Beyin Cerrahi Poliklinik-1

 

3025

Beyin Cerrahi Poliklinik-2

 

3026

Beyin cerrahi Barkot

 

2897

DAHİLİYE SERVİSİ KLİNİĞİ

Eğitim ve İdari Sorumlusu

Prof. Dr. Seyit İbrahim Akdağ

2900

Başasistan Doktor Odası

Uzm.Dr. Sanem Kayhan

2354

Asistan Doktor Odası

 

2394

Hemşire Odası

 

2395

Personel Odası

 

2227

Nöbetçi Uzm. Dr. Odası

 

2930

Sekreter

 

2350-2306

1. Dahiliye polikliniği

 

3183

2. Dahiliye polikliniği

 

3032

3. Dahiliye polikliniği

 

3033

4. Dahiliye polikliniği

 

3034

5. Dahiliye polikliniği

 

3038

Dahiliye Barkod

 

2967

Diyet polikliniği

 

2649

ENDOKRİNOLOJİ KLİNİĞİ

Eğitim ve İdari Sorumlusu

Prof. Dr. Erman Çakal

2920-3091

Eğitim Görevlisi

Prof.Dr. Mustafa Özbek

2920

Eğitim Görevlisi

Doç. Dr. Bekir Uçan

3134

Eğitim Görevlisi

Doç. Dr. Muhammed Kızılgül

3134

Doçent Dr

Doç.Dr. Muhammed Erkam Sencar

3134

Başasistan

Uzm.Dr. İlknur Öztürk Ünsal

3134

Başasistan

Uzm. Dr. Özgür Özçelik

3134

Uzman Doktor Odası

Uzm. Dr. İsmail Emre Arslan

3134

Servis Uzman Odası

 

2922

Servis Asistan Dr Odası

 

2924

Servis Hemşire Odası

 

2925

Servis Sekreterlik

 

2876

Diyabet Polk

 

3093

Endokrin 1 Poliklinik

 

3092

Endokrin 2 Poliklinik

 

3097

Diyabet Hemşire Odaı

 

3036

Endokrin USG Sekreterlik

 

3094

End Rapor Randevu Sekreterlik

 

3096

Endokrin Barkod Sekreterlik

 

2976

Mevkii Rapor Sekreterlik

 

1140

Mevkii Obezite Polk

 

1438

Mevkii Endokrin 1 polk

 

1173

Mevkii Endokrin 2 pol

 

1435

Mevkii Endokrin 4 Polk

 

1012

Mevkii Ultrasyon Odası

 

1433

Mevkii Diyabet Odası

 

1434

Mevkii Hasta Kayıt Sekreterlik

 

1439

ENFEKSİYON HASTALIKLARI İNTANİYE KLİNİĞİ

Eğitim Sorumlusu

Prof.Dr. İrfan Şencan

2034

İdari Sorumlusu

Doç.Dr.Yunus Gürbüz

2792

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr. Gönül Çiçek Şentürk

2793

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Zehra Duman

2793

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Nilgün Altın

2793

Uzman Doktor Odası

Doç.Dr.Aslı haykır Solay

2793

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.İsmet Battal

2793

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Arif Doğan Habiloğlu

2793

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Göknur Toros

2793

Uzman Doktor Odası

 

2494

Asistan Doktor Odası

 

2794

Hemşire Odası

 

2795

Laboratuvar

 

2798

Sekreter

 

2796

Enfeksiyon Kontrol Komitesi

 

2798

İntaniye Aşı

 

2867

Enfeksiyon polikinlik

 

3054

Enfeksiyon Barkod

 

2967

FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON KLİNİĞİ SERVİSİ

Eğitim ve İdari Sorumlusu

Prof. Dr. Ece Ünlü

2841

Eğitim Görevlisi

Prof.Dr.Ajda Bal Hastürk

2841

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Ebru Karaca Umay

2999

Başasistan

Uzm.Dr.Zeynep Tuba Bahtiyarca

2993

Başasistan

Doç.Dr. Aslı Can Gencay

2993

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.İbrahim Gündoğdu

2999

Eğitim Görevlisi

Uzm.Dr.Özgür Zeliha Kara Ahmet

2993

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Erhan Arif Öztürk

2993

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Nihal Tezel

2993

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Bilge Kesikburun

2993

Uzman Doktor Odası

Uzm.DrÖznur Ecerkale

2993

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Fatma Şahin

2993

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Volkan Yılmaz

2993

Eğitim Görevlisi

Doç Dr.Deniz Eroğlu

2999

Fizik Tedavi Asistan Odası

 

2994

Fizik Tedavi Sekreterlik

Sibel Mavi - Mühibe Erol

2996

Fizik Tedavi Konsey Odası

 

2962

Fizyoterapist Odası

 

2898

Fizik Tedavi Sorumlu Hemşire

Sevil Avcı

2995

Fizik Tedavi Ultrason Odası

 

 

Fizik Tedavi Robot Odası

 

3002

Fizik Tedavi Jimnasyum

 

3011

Fizik Tedavi Odası

 

2129

Fizik Tedavi Personel Odası

 

2999

EMG

 

3001

Psikolog odası

 

3017

Kardio pulmaner ekzersiz odası

 

3007

Hidroterapi

 

3008

Pediatrik Ünite

 

3009

Ofis

 

3012

Fizik Tedavi Poliklinik 1

 

3062

Fizik Tedavi Poliklinik 2

 

3058

Fizik Tedavi Poliklinik 3

 

 

Fizik Tedavi Yan Dal Poliklinik

 

2905

FİZİK Barkod

 

2967

GASTROLOJİ KLİNİĞİ SERVİSİ

Eğitim Sorumlusu / Eğitim Görevlisi

Doç.Dr. Yusuf Üstün

2920

 Eğitim Görevlisi Prof.Dr. Zahide Şimşek 

İdari Sorumlusu / Başasistan

Doç.Dr. Yusuf Coşkun

3134

Başasistan

Uzm.Dr.Harun Erdal

3134

Uzman Doktor Odası

 

2912

Uzman Odası (Yandal Asistan)

 

2914

Servis Asistan Dr Odası

 

2914

Gastro Hemşire Odası

 

2925

Servis Sekreterlik

 

2876

Endoskopi Sekreterlik

 

3095

Kolonoskopi Sekreterlik

 

2869

Endoskopi Kolonoskopi Randevu Sekreterlik

 

2869

E R C P

 

2929

Hemşire Odası (Endoskopi/Kolon)

 

3085

Hepatoloji / İBH Polk

 

3072

Gastroenteroloji Poliklinik 1 ve 2

 

3049

Gastro Barkod

 

2897

Mevkii Gastroenteroloji Poliklinik

 

1259

GENEL CERRAHİ KLİNİĞİ

Eğitim Sorumlusu 

Prof Dr.A.Oğuz Hasdemir

2317

İdari SorumlusuProf Dr.Duray Şeker 2353
Eğitim GörevlisiProf Dr.İ.Oskay Kaya 2094

Eğitim Görevlisi

Prof Dr.Metin Aydın

2300

Eğitim Görevlisi

Prof Dr. Hülagü Kargıcı

2330

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Hakan Güzel

2322

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Gaye Ebru Şeker

2772

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Gülay Özgehan

 

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Sanem Çimen

 

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Serhat Tokgöz

2312

Eğitim Görevlisi

Op.Dr.Okan Murat Aktürk

 

Uzman Doktor Odası

Doç.Dr.Mehmet Saydam

2080

Uzman Doktor Odası

Op.Dr.Yusuf Özer

2826

Uzman Doktor Odası

Op.Dr.Ahmet Seki

2323

Uzman Doktor Odası

Op.Dr.M.Taner Bostancı

2323

Uzman Doktor Odası

Op.Dr.İbrahim Yılmaz

 

Uzman Doktor Odası

Op.Dr.Harun Karabacak

2803

Uzman Doktor Odası

Op.Dr.Turgay Sayın

2080

Uzman Doktor Odası

Op.Dr.İ.Burak İrem

2660

Baş Asistan

Op.Dr.Şener Balas

2826

Baş Asistan

Op.Dr.Engin Ölçücüoğlu

2660

Baş Asistan

Op.Dr.Gamze Kızıltan

 

Yandal Uzman

Op.Dr.Ümit Özdemir

 

Asistan Dr. Odası

 

2334

Endoskopi Odası

 

2352

Ofis

 

2358

Hemşire Odası

 

2315

Hemşire Desk

 

2315

Sekreterlik

 

2336

Genel Cerrahi 1nolu plk.

 

3045

Genel Cerrahi 2nolu plk.

 

3046

Genel Cerrahi 3nolu plk.

 

3048

Genel Cerrahi 4nolu plk.

 

3047

G cerrahi Barkod

 

3193

GENEL SERVİS

Hemşire

 

2340

Sekreter Derya Başkurt

Ayşe Şan Eryılmaz

2368

Hemotoloji Uzman Odası

 

2341

 

 

 

GÖĞÜS HASTALIKLARIKLİNİĞİ

Eğitim ve İdari Sorumlusu

Prof. Dr. Emine Bahar Kurt

2770

Eğitim Görevlisi

Prof. Dr. İbrahim Hikmet Fırat

2022

Eğitim Görevlisi

Doç. Dr. Serap Duru

2773

Eğitim Görevlisi

Prof. Dr. Melike Bağnu Yücege

2663

Uzman Doktor Odası

 

2778

Asistan Doktor

 

2774

Hemşire Odası

 

2775

Bronkoskopi Odası

 

2777

Ayaktan Kontrol Polikliniği

 

2777

Sekreter

Arzu İnci

2776

GöğüsPolikinlikler

 

 

Göğüs Hastalıkları-1

 

3052

Göğüs Hastalıkları-2

 

3053

Göğüs -3 ( Meslek Hastalıkları )

 

3075

Solunum Fonksiyon Testi

 

2780

Göğüs Barkod

 

2897

GÖĞÜS UYKU SERVİSİ

Uyku Doktor Odası

Prof.Dr.İbrahim Hikmet Fırat

2663

Poliklinik Doktor Odası

Uzm.Dr.Melike Bağnu Yücege

2663

Teknisyen Odası

Kefser Türkmen

2669

Uyku Laboratuvar Sekreter

Zehra Başpınar

2667

GÖĞÜS CERRAHİ KLİNİĞİ

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Ülkü Eren

2301

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Derya Balcı Köroğlu

2301

Pansuman Odası

 

2307

Hemşire Odası

 

2305

Göğüs Cerrahi sekreter

 

2306

HEMATOLOJİ KLİNİĞİ

Eğitim ve İdari Sorumlusu

Prof. Dr. Murat Albayrak

2860

Başasistan

Doç. Dr. Hacer Berna Afacan

 

Eğitim Görevlisi

Doç. Dr. Gürsel Güneş

 

Eğitim Görevlisi

Doç. Dr. Senem Maral

 

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr. Esra Sarıbacak Can

 

Hematoloji Hemşire

 

2340-2858

Hematoloji dr odası

 

2341

Hematoloji sekreter

 

2368-2896

Hematoloji Poliklinik-1

 

3066

Hematoloji Poliklinik-2

 

2909

Hematoloji Polk Uzman

 

2668

Kemik İliği Nakil Poliklinik

 

2545

Hematoloji Periferik Yayma

 

3020

Aferez Ünitesi

 

2650

Hematoloji Barkod

 

3193

KARDİYOLOJİ SERVİSİ KLİNİĞİ

Eğitim ve İdari Sorumlusu

Prof.Dr.Murat Tulmaç

2902

Eğitim görevlisi

Doç.Dr.Sadık Açıkel

2931

Eğitim görevlisi

Doç.Dr.Tolga Çimen 

2915

Eğitim görevlisi

Doç.Dr.Hamza Sunman

2915

Eğitim görevlisi

Doç.Dr.Veysel Ozan Tanık

2915

Eğitim görevlisi

Doç.Dr.Sinan İşcen

2915

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Hilal Erken Pamukcu

2915

Uzman Doktor Odası

Doç.Dr.Saadet İnci

2915

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Mehmet Erat

2915

Asistan Doktor Odası

 

2894

Hemşire Odası

 

2895

Sekreter

Zeynep Ertürk, Dilek Yılmaz

2861

Koroner Yoğun Bakım Hemşire

 

2935-2937

Koroner Yoğ Bakım Asistan Dr

 

2934

Sekreter

Şelale Kahraman

2940

Personel Odası

 

2375

Koroner Anjiyo

 

2878

Anjiyo Dış Sekreterlik

Dilek Karagöz

2936

Anjiyo İç Sekreterlik

Züleyha Gül

2938

Kumanda Odası anjiyo

 

2933

Hemşire Odası anjiyo

 

2939

Kardiyoloji Uzm Konsultasyon

 

3121

EKO

Ahmet İçen

2941

EKO

Arife Berişbek

2941

EKO

Melike Özdemir

2941

EKO

Muhammed Buluş

2941

EKO SEKRETER

 

2943

EFOR

 

2942

HOLTER

Hatice İnce

2944

Kardiyoloji Poliklinik 1

 

2623

Kardiyoloji Poliklinik 2

 

3056

Kardiyoloji Poliklinik 3

 

2834

Kardiyoloji Poliklinik 4

 

2987

Kardiyoloji Poliklinik Sekreterlik

Aysel Ertürk

3120

Kardiyoloji Barkod

 

2967

KALP DAMAR CERRAHİKLİNİĞİ

Eğitim Sorumlusu

Prof Dr. Uğursay Kızıltepe

2383

İdari Sorumlusu

Op.Dr.Alp Dolgun

 

Eğitim Görevlisi

Doç Dr. Mustafa Seren

2506

Eğitim Görevlisi

Uzm.Dr.Süleyman Sürer

2507

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.İbrahim Duvan

2507

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr. Süreyya Talay

2507

Uzman Doktor Odası

Uzm. Dr.Levent Altınay

2507

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr. Özgür Ersoy

2507

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.İlker İnce

2507-2508

Asistan Doktor

 

2384

Hemşire

 

2385

Sekreter

Şadiye Demirel

2386

Kalp Damar Yoğun Bakım

 

2507-2508

Kalp D. Yoğun Bakım Sekreteri

 

2506

K.D.C Yoğun Bak Hemşire Odası

 

2510

K.D.C Yğn Bak Sorumlu Hemşire

 

2506

Perfisyonis Pompacı Odası

 

2509

K.D.C ameliyathaneler

 

2502

K.D.C ameliyathaneler

 

2503

K.D.C ameliyathaneler

 

2504

Kalp damar cerrahi Poliklinik

 

3055

K.D.C Barkod

 

2906

KULAK BURUN BOĞAZ KLİNİĞİ

Eğitim ve İdari Sorumlusu

Prof.Dr. Güleser Saylam

2132

Eğitim Görevlisi

Prof.Dr. Mehmet Hakan Korkmaz

2130

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Emel Çadallı Tatar

2132

Eğitim Görevlisi

Prof.Dr.Muharrem Dağlı

2122

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Cem Saka

2112

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Hande Arslan

2138

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Murat Mutlu

2120

Eğitim Görevlisi

Op. Dr.Ömer Bayır

2114

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr. İlker Akyıldız

2113

Eğitim Görevlisi

Doç. Dr. Bülent Öcal

 

Eğitim Görevlisi

Op Dr. Sibel Tokgöz

2138

Başasistan

Op.Dr.Kemal Keseroğlu

2114

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Nurettin Özdemir

2133

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Murat Eray Işık

2133

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Zülküf Küçükdağ

2133

Uzman Doktor Odası

Op.Dr. Sümeyra Doluoğlu

2138

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Tuğçe Pütürgeli

2197

Uzman Doktor Odası

Op Dr. Esma Altan

2197

Asistan Doktor

 

2114-2117

Hemşire

 

2135-2115

Pansuman Odası

 

2117-2137

K.B.B.Yoğun bakım

 

2420

Ofis

 

2119

Sekreter

 

2116-2136

Kbb 1 özel dal polikinlik

 

2077

KBB polikinlik 2

 

3059

KBB polikinlik 3

 

3057

KBB polikinlik 4

 

3042

KBB polikinlik 5

 

2662

KBB teknisyen odası

 

2110

KBB Barkod

 

3193

ODYOLOJİ ÜNİTESİ

Teknisyen ve Odyometristler

 

2105

Sekreter

 

2106

NEFROLOJİ SERVİSİ KLİNİĞİ

Eğitim ve İdari Sorumlusu

Prof.Dr.Mehmet Deniz Aylı

2095

Uzman Doktor Odası

 

2512

Asistan Doktor Odası

 

2160

Hemşire Odası

 

2155

Servis Sekreterliği

 

2165

Böbrek Nakil Polikliniği

 

2882

Periton Diyaliz Hemşire Odası

 

3099-2989

Diyaliz Nefroloji uzman Dr.

Doç.Dr. Başol Canbakan

2599

Diyaliz Doktor Odası

 

2598

Acil Diyaliz

 

2927

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Gülay Ulusal Okyay

2297

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Ebru Gök Oğuz

2297

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Fatma Ayerden Ebinç

2331

Uzman Doktor Odası

Doç.Dr.Kadir Gökhan Atılgan

2331

Nefroloji 1 Polikliniği

 

3051

Nefroloji Barkod

 

2897-2868

NÖROLOJİ SERVİSİ KLİNİĞİ

Eğitim ve İdari Sorumlusu

Prof.Dr. Selim Selçuk Çomoğlu

2830

Eğitim Görevlisi

Prof.Dr. Mehmet Fevzi Öztekin

2810

Başasistan

Uzm. Dr.Özlem Bispınar

2840

Eğitim Görevlisi

Prof.Dr.Hayat Güven

2310

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Bilge Koçer

2840

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Aslı Ece Çilliler

2840

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Yasemin Eren

2840

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Fatma Kurtuluş

2840

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Halil Önder

2840

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Bülent Güven

2840

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Tuğba Kuz

2840

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Neşe Güngör Yavaşoğlu

2840

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Fatma Yılmaz Can

2840

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Mehlika Pompalı Ateş

2840

Asistan Doktor Odası

 

2814

Hemşire Odası

 

2815

Ofis

 

2822

Sekreterlik

Duygu Gümüş

2816

EEG

 

2818

EMG

 

2820

Nöroloji Yoğun Bakım

 

2409

Sekreter 5. kat

 

2820

Parkinson ve Hareket Hast. Emes

 

2817-2397

İnme Polikliniği

 

2783

E m g İlaç Murat

 

2163

1. Nöroloji polikliniği

 

3063

2. Nöroloji polikliniği

 

3064

3. Nöroloji polikliniği

 

3065

Nöroloji Barkod

 

2967

TIBBİ ONKOLOJİ POLİKİNLİĞİ VE SERVİSİ

Eğitim Sorumlusu

Prof. Dr. Mustafa Altınbaş

2850

İdari Sorumlusu

Doç.Dr.Gökşen İnanç İmamoğlu

3138

Eğitim Görevlisi

Doç. Dr. Doğan Yazılıtaş

3138

Eğitim Görevlisi

Doç. Dr. Ebru Çılbır

3138

Eğitim Görevlisi

Doç. Dr. Tülay Eren

3138

Uzman Doktor Odası

Uzm. Dr. Hayriye Şahinli

3138

Uzman Doktor Odası

Uzm. Dr. Esra Zeynelgil

3138

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr. Perihan Perkin

3138

Uzman Doktor Odası

Uzm. Dr. Özlem Doğan

3138

Uzman Doktor Odası

Uzm. Dr .Yakup Düzköprü

3138

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr. Abdulkadir Koçanoğlu

3138

Asistan odası

 

2854

Hemşire odası servis

 

2855

Hemşire Odası

Gülizar Demir, Emine Güler

3088

Hemşire Odası

Naile Tönge, Emine Gül

3088

Hemşire Odası

Lütfiye Korucu, Nursel Çalık

3088

İlaç Hazırlama-Seminer Odası

Yakup Alımcı

2574

Arşiv-Seminer Odası

İsmail Erdoğan

2574

Tıbbi Onkoloji Polikliniği-1

 

3031

Tıbbi Onkoloji Polikliniği-2

 

2327

Tıbbi Onkoloji Polikliniği-3

 

2827

Kemoterapi Polikliniği-1

 

3087

Kemoterapi Polikliniği-2

 

2288

Sekreter

Esra Aytaç Öztekin

3089

RADYASYON ONKOLOJİSİ

İdari Sorumlu

Uzm.Dr. Aysun Kocacan

2548

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Hülya Cengiz

2547

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Umut Seda Baloğlu

2547

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Özlem Eser Kılınç

2547

1-Dr.Odası Polikliniği

 

2542

2-Dr.Odası Polikliniği

 

2543

Planlama Odası

 

2546

FİZİK Mühendisi

 

2579

Tedavi ODASI

 

2577

Toplantı ODASI

 

2544-2549

Hemotoloji Mikroskopi Eğitim

Kemik İliği Nakil Polikliniği

2545

Sekreter

 

2541

ORTOPEDİ SERVİSİ KLİNİĞİ

Eğitim Sorumlusu

Prof.Dr.Erbil Aydın

2250

İdari Sorumlusu

Op.Dr.Evrim Duman

2319

Eğitim Görevlisi

Prof.Dr.Önder Ersan

2329

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Serhan Ünlü

2292

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Yalım Ateş

2270

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Mutlu Akdoğan

2273

Başasistan

Uzm. Dr. Yenel G.Bilgetekin

3136

Başasistan

Uzm. Dr.Sinan Yüksel

3136

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.M.Mert Tüzüner

2273

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Mehmet Faruk Çatma

2293

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Hakan Arslan

2278

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Ümit Şimşek

2277

Asistan Doktor

1 Ortopedi

2254

Asistan Doktor

2 Ortopedi

2274

Asistan Doktor

3 Ortopedi

2294

Sorumlu Hemşire

Hemşire Odası

2295

Hemşire

Hemşire Odası

2255

1 Ortopedi Sekreterlik

Mehmet Kaldırım

2256

2 Ortopedi Sekreterlik

Yasemin Baş

2276

3 Ortopedi Sekreterlik

Emrah Kansuva

2296

Genel Yoğun Bakım 2

Hemşire Odası

2279

Personel

Personel Odası

2299

Acil Ortopedi

 

2461

1 Ortopedi Poliklinik

 

3067

2 Ortopedi Poliklinik

 

3068

3 Ortopedi Poliklinik

 

3069

Poliklinik Alçı Odası

 

3023

Ortopedi Barkod

 

2897

Ort. Ameliyathanesi Sekreterlik

 

2556

PLASTİK CERRAHİ KLİNİĞİ

Eğitim ve İdari Sorumlusu

Porf.Dr. Sebat Karamürsel

2170

Başasistan

Uzm.Dr. Ergin Seven

2787

Uzman Doktor Odası

Doç. Dr.H. Rıfat Özakpınar

2787

Uzman Doktor Odası

Uzm. Dr.Ahmet Kaplan

 

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr. Safa Manav

 

Asistan Dr.

 

2174

Hemşire

 

2175

Plastik Personel

 

2173

Sekreter

Nursen Keskin

2156

Plastik Cerrahi polikinliği

 

3073

Yara Bakım Ünitesi

 

2608

Plastik Barkod

 

2897

PSİKİYATRİ SERVİSİ KLİNİĞİ

Eğitim Sorumlusu

Prof. Dr. Sibel Örsel

2971

İdari Sorumlusu

Doç. Dr. Hasan Karadağ

2950

Eğitim Görevlisi

Prof.Dr.Kadir Özdel

2953

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Yasir Şafak

2954

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Süheyla Doğan Bulut

2977

Başasistan

Uzm.Dr.Ayşe Gökçen Gündoğmuş

 

Başasistan

Doç.Dr.Gamze Erzin

 

Başasistan

Uzm.Dr.Rıza Gökçer Tulacı

 

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Şükrü Kaya Elverici

 

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Yasemin Koçyiğit

 

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Hatice Ayça Kaloğlu

 

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.M.Oğuzhan Karcı

 

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Orçun Ortaköylü

 

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Şerif Bora Nazlı

 

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Başak Şahin

 

Tanı Tedavi Kurulu

 

2974

Asistan odası

 

2954

Hemşire odası

 

2955

Sekreterlik

 

2956

Görüşme odası

 

2959

Hasta salonu

 

2963

Genel 1 Poliklinik

 

2983

Ayaktan 2 Poliklinik

 

2208

Özel Dal 1 Poliklinik

 

2980

Özel Dal 2 Poliklinik

 

2984

Gençlik Ünitesi

 

2947-2951

Psikolog odası

Gülay Çivi

2845

Gençlik Psikolog odası

 

2961

Poliklinik sekreterlik

 

2986

ÜROLOJİ KLİNİĞİ

Eğitim ve İdari Sorumlusu

Prof.Dr. Abdurrahim İmamoğlu

2240

Eğitim Görevlisi

Prof.Dr.Fatih Yalçınkaya

2190

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Azmi Levent Sağnak

2162

Eğitim Görevlisi

Prof. Dr. Murat Çakan

2210

Eğitim Görevlisi

Prof. Dr. Can Tuygun

2230

Eğitim Görevlisi

Uzm.Dr. Ali Rıza Ugan

2260

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr.Selim Aşcıoğlu

2260

Eğitim Görevlisi

Prof.Dr. Osman R.Karabacak

2237

Eğitim Görevlisi

Doç Dr. Göksel Göktuğ

 

Eğitim Görevlisi

Prof. Dr. Ufuk Öztürk

2099

Eğitim Görevlisi

Prof. Dr. Hikmet Topaloğlu

2237

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr. Alper Gök

 

Eğitim Görevlisi

Doç.Dr. Sertaç Çimen

2082

Uzman Doktor Odası

Doç Dr. Ahmet Karakoyunlu

2314

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr Emin Ozan Akan

2261

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr Aşır Erarslan

2261

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Orhan Yiğitbaşı

2241

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr.Hilmi Sarı

 

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr. Ahmet Emin Doğan

 

Uzman Doktor Odası

Uzm.Dr. Alihan Kokurcan

2261

Asistan Doktor Odası

 

2194-2309

Asistan Doktor Odası

 

2244

Hemşire

 

2195-2215

Üroloji Yoğun Bakım

 

2203

Sistoskopi

 

2497

Ofis

 

2514

Özel Oda

 

2221

Sekreter

Ertan Karakaş-Şükrü Özyurt

2198

TAŞKIRMA (ESWL)

 

3078

Üroloji polikinlik 1

 

3079

Üroloji polikinlik 2

 

3081

Üroloji polikinlik 3

 

3082

Üroloji polikinlik 4

 

3083

Ürodinami

 

2204

Üroloji ilaç rapor

 

3104

Üroloji Barkod

 

3193

HASKÖY HEMODİYALİZ 0312 318 69 81

Hasköy Hemodiyaliz Hekim

Dr.Gülşen Babalı

564

Diyaliz Hekimi

Dr.Şevval Beşli

565

Diyaliz Hekimi

Dr.Eser Büyükaşık

565

Sorumlu Hemşire

Havva Özkan

555

Sekreterlik Meryem Kızılboğa

Özlem Aydın, Zehra Yantiri

563

Teknisyen Odası

 

561

Hasta Salonları 1

 

567

Hasta Salonları 2

 

568

MEVKİ EK HİZMET BİNASI TELEFON REHBERİ

SANTRAL

0312 326 00 10--0312 310 35 36

İDARİ BİRİMLER

Başhekim Yardımcısı

Dr. Feyzi L. AZİZOĞLU

1112

Başhekim Yardımcısı Sekreterya

Şükran SIRMA

1484

İdari Sorumlusu

Dt. Cüneyt ŞENTÜRK

1047

 Poliklinik SorumlusuUzm.Dr.Murat DİCLE 1805 - 1030
Koordinatör Hemşire Hemşire Hasan DUMAN 1802

EKG Sorumlusu

Hemşire Tülay DEVECİ

 

Poliklinik Kayıt Bankosu 1
(Fizik tedavi –Aile Hekimliği- Göz Hastalıkları –Nöroloji –Gastroenteroloji)

Burcu Ergüner- Nagihan Şenol

1087

Poliklinik Kayıt Bankosu 2
(Dahiliye-Çocuk Hastalıkları- Beyin Cerrahi Romotoloji-Hematoloji ve Ortopedi Plk.)

Fuat Kılıç- Mehtap Yeğin

1455

Poliklinik Kayıt Bankosu 3
(Diş Ünitesi- Genel Cerrahi -Göğüs Hastalıkları-Puva )

Damla Tan –Emine Çınar

1342

Poliklinik Kayıt Bankosu 4
(Kardiyoloji-Kbb-Psikiyatri ve El cerrahisi)

Ali GÖLLÜ-Esin Akbaş

1252

Poliklinik Kayıt Bankosu 5
(Cildiye – Allerji –İmminüloji Polk.)

Derya YILMAZ

1053

Poliklinik Kayıt Bankosu 6
(Endokrinoloji)

Hatice Aslan

1439

Aile Hekimliği

Uzm.Dr.Murat Dicle

1030

Allerji –İmminüloji-1

Uzm.Dr.Selcan Gültuna

1184

Allerji –İmminüloji-2

Uzm.Dr.Hakan Yeşil

1182

Beyin Cerrahisi

 

1028

Cildiye 1

 

1203

Cildiye 2

 

1098

Cildiye 3(Özel Dal polikliniği)

 

1086

Çocuk Hastalıkları

 

1454

Dahiliye 1

 

1190

Dahiliye 2

 

1357

Diyetisyen

Serdar Mercimekci

1508

Diş Ünit1-2-3

Dt. Yasemin Yücel

1257

Diş Ünit-4

 

1242

Diş Ünit-5

 

1239

Diş Ünit-6

 

1234

Diş Ünit-7

 

1243

Diş Ünit-8

 

1246

Diş Ünit-9

 

1245

Diş-Ünit10

 

1241

Diş Doktor Odası

 

1254

Diş Teknisyen Odası

Emel Karaağaç

1250

Diş Röntgen

Zühtü Akkaş

1247

El Cerrahisi Polikliniği

Doç.Dr.Egemen Ayhan

1073

El Cerrahisi Dr. Odası

Doç.Dr.Egemen Ayhan

1505

Fizik Tedavi 1

 

1168

Fizik Tedavi 2

 

1605

Fizik Tedavi 3

 

1154

Fizik Tedavi 4

 

1223

Gastroenteroloji

 

1083

Genel Cerrahi 1

 

1302

Genel Cerrahi 2

 

1306

Göğüs Hastalıkları

 

1226

Göğüs Hastalıkları Sigara Bıraktırma

 

1191

Göz- 1

 

1579

Göz -2

 

1478

Hematoloji

 

1509

Kardiyoloji

 

1197

Kbb-1

 

1322

Kbb-2

 

1253

Kbb-3

 

1093

Nöroloji

 

1319

Ortopedi 1

 

1070

Ortopedi 2

 

1071

Ortopedi Alçı Odası

Ali Ekber Özdemir

1063

Psikiyatri-1

 

1282

Psikiyatri-2

 

1283

Psikolog

 

1192

Romotoloji-1

Doç.Dr.Cem Özişler

1280

Romotoloji-2

Uzm.Dr.Melih Pamukçu

1056

Romotoloji-3

Doç.Dr.Sevinç Can Sandıkçı

1054

Romotoloji-4

Uzm.Dr.Ayşe Bahar Keleşoğlu

1401